Etterlyser eier av plastbåt i Kristiansund

Vi etterlyser eier av en båt som mandag kveld ble funnet drivende på Bolgsvaet.

Plastbåt på brygge. Foto.Båten ble plukket opp av redningsskøyta «Erik Bye» og brakt inn til kai. Den er av plast og 13,5 fot lang. Tidligere registrert i RSSR med reg.nr. UAP855. Det var ingen årer eller påhengsmotor om bord.

Er denne din eller vet du hvem som kan være eier, ber vi deg om å kontakte havnevakta på telefon 992 99 120 eller e-post havnevakt@knhavn.no.

Bruinspeksjoner Kristiansund og Aure

18 august 2025

Møre og Romsdal fylkeskommune skal utføre inspeksjoner av bruer over seglingsløp i uke 35 (25.-29. august 2025). Større skip som skal passere i arbeidsperioden kan varsle på forhånd, slik at arbeidet kan settes på pause.

Flaskepost og sommerhilsen

01 juli 2025

En gang i kvartalet hiver vi ut en flaskepost for å holde eiere, styre og andre interesserte oppdaterte på trafikkutvikling og hva vi jobber med i havneselskapet. 

Costa Favolosa kansellerer

17 juni 2025

Det er dessverre bekreftet at «Costa Favolosa» ikke anløper Kristiansund som planlagt onsdag 18. juni. Årsaken til kanselleringen er værforhold. 

Scroll til toppen