Flaskepost og sommerhilsen
En gang i kvartalet hiver vi ut en flaskepost for å holde eiere, styre og andre interesserte oppdaterte på trafikkutvikling og hva vi jobber med i havneselskapet.
KNH har fornyet samarbeidet med Kristiansund Ballklubb (KBK). Denne uken signerte partene en ny avtale for det kommende året.
KNH med havnefogd Knut Mostad i spissen har signert ny samarbeidsavtale med KBK foran sesongen 2025.
Som havn spiller vi en viktig rolle i samfunnet, både når det gjelder utvikling av infrastruktur og støtte til nærmiljøet.
– Vi ønsker å være en synlig og positiv aktør i samfunnet vi er en del av. Gjennom vår støtte til KBK, hele Nordmøres fotballag og en av regionens viktigste merkevarer, bidrar vi også utenfor vår daglige havnevirksomhet. Vi gleder oss til å heie på spillere, trenere og støtteapparat også i neste sesong av Eliteserien, sier havnefogd Knut Mostad.
En gang i kvartalet hiver vi ut en flaskepost for å holde eiere, styre og andre interesserte oppdaterte på trafikkutvikling og hva vi jobber med i havneselskapet.
Det er dessverre bekreftet at «Costa Favolosa» ikke anløper Kristiansund som planlagt onsdag 18. juni. Årsaken til kanselleringen er værforhold.
Lørdag 14. juni var vi med og arrangerte Kaias dag i Kristiansund i samarbeid med Alti Storkaia og Nordmøre Bilbransjeforening.