Ledige lokaler i Nordmørsterminalen
I vårt næringsbygg på Devoldholmen har vi ledige lokaler til kontor eller annen næringsvirksomhet. God standard, kort vei til alt og nærmeste nabo til Campus Kristiansund.
KNH har fornyet samarbeidet med Kristiansund Ballklubb (KBK). Denne uken signerte partene en ny avtale for det kommende året.
KNH med havnefogd Knut Mostad i spissen har signert ny samarbeidsavtale med KBK foran sesongen 2025.
Som havn spiller vi en viktig rolle i samfunnet, både når det gjelder utvikling av infrastruktur og støtte til nærmiljøet.
– Vi ønsker å være en synlig og positiv aktør i samfunnet vi er en del av. Gjennom vår støtte til KBK, hele Nordmøres fotballag og en av regionens viktigste merkevarer, bidrar vi også utenfor vår daglige havnevirksomhet. Vi gleder oss til å heie på spillere, trenere og støtteapparat også i neste sesong av Eliteserien, sier havnefogd Knut Mostad.
I vårt næringsbygg på Devoldholmen har vi ledige lokaler til kontor eller annen næringsvirksomhet. God standard, kort vei til alt og nærmeste nabo til Campus Kristiansund.
Vil du bidra til en trygg og effektiv havn med fornøyde brukere? Vi søker deg som har praktisk sans, får ting til å virke og tåler litt sjøsprøyt.
Vi har takket av Geir Kjønnøy og Jan Olav Bjerkestrand som etter lang og tro tjeneste i havnevesenet nå trer inn i pensjonistenes rekker.