De e vi som e fra Kristiansund

KNH støtter KBK også i 2026

KNH har signert en ny samarbeidsavtale med Kristiansund Ballklubb (KBK) for 2026.

Mann man fotballskjerf ved cornerflagg på fotballbane. Foto.Havnefogd Knut Mostad har signert ny samarbeidsavtale med KBK foran sesongen 2026.

For KNH er det viktig å være en synlig og positiv aktør også ved siden av den daglige havnedriften. KBK er en av de sterkeste merkevarene på Nordmøre, og derfor viderefører vi samarbeidet inn i den kommende sesongen.

– Vi ser frem til å følge klubben også i 2026-sesongen i Eliteserien, sier havnefogd Knut Mostad.

Flaskepost og årets julehilsen🎄

18 desember 2025

En gang i kvartalet hiver vi ut en flaskepost for å holde eiere, styre og andre interesserte oppdaterte på trafikkutvikling og hva vi jobber med i havneselskapet. 

Nykaia på Vikan offisielt åpnet

15 desember 2025

Smøla-ordfører Svein Roksvåg og styreleder i KNH, Eilif Lervik, kappet tauet sammen under åpningen av den nya kaia på Vikan torsdag 12. desember. 

Over 20 000 cruisegjester besøkte Nordmøre

03 desember 2025

Til sammen 24 cruiseskip med 20 209 gjester om bord anløpte regionen i 2025, en økning på 25 prosent fra året før. Vi må helt tilbake til 2015 for tilsvarende passasjertall.

Scroll til toppen