Kontaktperson
Geir Kjønnøy
Telefon: 930 11 013
E-post: gk@knhavn.no
I vårt næringsbygg på Devoldholmen har vi ledige lokaler til kontor eller annen næringsvirksomhet. God standard, kort vei til alt og nærmeste nabo med Campus Kristiansund.
Lokaler midt i Kristiansund sentrum med flott utsikt over havnebassenget.
Kontorbygg med god og moderne standard på Devoldholmen sentralt i Kristiansund. Nærmeste nabo til Campus Kristiansund. Umiddelbar nærhet til buss og hurtigbåt, få minutters spasertur til Rådhusplassen. Kort vei til dagligvarer, frisør, butikker og spisesteder. Heis og parkeringsmuligheter.
1. etasje: 150 m2 og 185 m2
Kontakt oss for mer info eller visning!
Geir Kjønnøy
Telefon: 930 11 013
E-post: gk@knhavn.no
I årsmeldingen for 2024 får du et tilbakeblikk på året som har gått.
Kystverket har fastsatt forskrift om midlertidig ferdselsforbud under Sørsundbrua. Forbudet gjelder fartøy med lengde på 24 meter eller mer.
En gang i kvartalet hiver vi ut en flaskepost for å holde eiere, styre og andre interesserte oppdaterte på trafikkutvikling og hva vi jobber med i havneselskapet.