Kontaktperson
Geir Kjønnøy
Telefon: 930 11 013
E-post: gk@knhavn.no
I vårt næringsbygg på Devoldholmen har vi ledige lokaler til kontor eller annen næringsvirksomhet. God standard, kort vei til alt og nærmeste nabo med Campus Kristiansund.
Lokaler midt i Kristiansund sentrum med flott utsikt over havnebassenget.
Kontorbygg med god og moderne standard på Devoldholmen sentralt i Kristiansund. Nærmeste nabo til Campus Kristiansund. Umiddelbar nærhet til buss og hurtigbåt, få minutters spasertur til Rådhusplassen. Kort vei til dagligvarer, frisør, butikker og spisesteder. Heis og parkeringsmuligheter.
1. etasje: 150 m2 og 185 m2
Kontakt oss for mer info eller visning!
Geir Kjønnøy
Telefon: 930 11 013
E-post: gk@knhavn.no
Det er dessverre bekreftet at «Costa Favolosa» ikke anløper Kristiansund som planlagt onsdag 18. juni. Årsaken til kanselleringen er værforhold.
Lørdag 14. juni var vi med og arrangerte Kaias dag i Kristiansund i samarbeid med Alti Storkaia og Nordmøre Bilbransjeforening.
Vil du bidra til en trygg og effektiv havn med fornøyde brukere? Vi søker en handy havneinspektør med sjøvett og sans for service.