Kontaktperson
Svein Skomsøy
Telefon: 472 53 816
E-post: ss@knhavn.no
I vårt næringsbygg på Devoldholmen har vi ledige lokaler til kontor eller annen næringsvirksomhet. God standard, kort vei til alt og nærmeste nabo med Campus Kristiansund.

Lokaler midt i Kristiansund sentrum med flott utsikt over havnebassenget.
Kontorbygg med god og moderne standard på Devoldholmen sentralt i Kristiansund. Nærmeste nabo til Campus Kristiansund. Umiddelbar nærhet til buss og hurtigbåt, få minutters spasertur til Rådhusplassen. Kort vei til dagligvarer, frisør, butikker og spisesteder. Heis og parkeringsmuligheter.
1. etasje: 150 m2 og 185 m2

Kontakt oss for mer info eller visning!
Svein Skomsøy
Telefon: 472 53 816
E-post: ss@knhavn.no
I vårt næringsbygg på Devoldholmen har vi ledige lokaler til kontor eller annen næringsvirksomhet. God standard, kort vei til alt og nærmeste nabo til Campus Kristiansund.
Vil du bidra til en trygg og effektiv havn med fornøyde brukere? Vi søker deg som har praktisk sans, får ting til å virke og tåler litt sjøsprøyt.
Vi har takket av Geir Kjønnøy og Jan Olav Bjerkestrand som etter lang og tro tjeneste i havnevesenet nå trer inn i pensjonistenes rekker.