Støtter KBK videre i Eliteserien

KNH viderefører samarbeidsavtalen med Kristiansund Ballklubb inn i 2024. – Vi ser frem til å heie frem KBK i Eliteserien, sier havnefogd Knut Mostad. 

Frank Nilsen og Knut Mostad foran KNH sitt reklameskilt på Kristiansund Stadion. Foto.Markedskonsulent Frank Nilsson i KBK og havnefogd Knut Mostad i KNH foran KNHs skiltreklame som er plassert like ved et av hjørneflaggene på Nordmøre stadion. 

– KBK er hele Nordmøre sitt fotballag og en av regionens viktigste merkevarer. Vi har støttet KBK i en årrekke og vil selvsagt være med å heie frem klubben i Eliteserien neste år. Derfor har vi forlenget samarbeidsavtalen med KBK med ytterligere ett år, sier havnefogd Knut Mostad. 

– Vi er glade for at KNH var med oss gjennom året i OBOS-ligaen, og nå vil støtte oss videre når vi på nytt skal kjempe i Eliteserien i 2024, sier daglig Kjetil Thorsen i Kristiansund Ballklubb. 

– Å bidra på arenaer også utenom den daglige havnevirksomheten er en viktig del av det å være en synlig og positiv aktør i samfunnet vi er en del av. Nå ser vi frem til seriestarten i april og ønsker spillere, trenere og støtteapparat en god oppladning til kommende sesong, sier Mostad. 

Flaskepost og høsthilsen

03 oktober 2025

En gang i kvartalet hiver vi ut en flaskepost for å holde eiere, styre og andre interesserte oppdaterte på trafikkutvikling og hva vi jobber med i havneselskapet. 

Bruinspeksjoner Kristiansund og Aure

18 august 2025

Møre og Romsdal fylkeskommune skal utføre inspeksjoner av bruer over seglingsløp i uke 35 (25.-29. august 2025). Større skip som skal passere i arbeidsperioden kan varsle på forhånd, slik at arbeidet kan settes på pause.

Flaskepost og sommerhilsen

01 juli 2025

En gang i kvartalet hiver vi ut en flaskepost for å holde eiere, styre og andre interesserte oppdaterte på trafikkutvikling og hva vi jobber med i havneselskapet. 

Scroll til toppen