Været stopper skoleskipet Gann

Sterk vind gjør at Skoleskipet Gann har valgt å kansellere fredagens anløp til Kristiansund.

Skoleskipet Gann, som skulle anløpe Kristiansund fredag 10. februar, har grunnet sterk vind valgt å kansellere anløpet og bli liggende til kai i Ålesund.

Vi hadde gledet oss til besøket, og håper å se Gann her ved en annen anledning. Vi ønsker en god tokt videre nordover når været tillater.

Flaskepost og sommerhilsen

01 juli 2025

En gang i kvartalet hiver vi ut en flaskepost for å holde eiere, styre og andre interesserte oppdaterte på trafikkutvikling og hva vi jobber med i havneselskapet. 

Costa Favolosa kansellerer

17 juni 2025

Det er dessverre bekreftet at «Costa Favolosa» ikke anløper Kristiansund som planlagt onsdag 18. juni. Årsaken til kanselleringen er værforhold. 

Quiz og boller under Kaias dag

16 juni 2025

Lørdag 14. juni var vi med og arrangerte Kaias dag i Kristiansund i samarbeid med Alti Storkaia og Nordmøre Bilbransjeforening. 

Scroll til toppen